Poniedziałek                        

7:00  + Czesław Pernal  (nr 283)                                                                                                                                                                                                                                                                                               17:00 + Franciszek Jasłowski, Feliks, Bronisława(k) Folcik                                                                                                         

Wtorek

7:00  + Antoni, Wilhelm, Bogusław, Danuta, Stanisław Leśniak   

17:00 + Jan Kasprzycki (pogrz)                                                                                                                                                                                                                                   

Środa                       

 7:00 + Wincenty, Waleria, Tadeusz, Stanisław Rodzeń

17:00  + Andrzej Murdzek – 2 r. śm.                                                                                    
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Czwartek                    

7:00  + Stanisław Ziębka                                                                                                                                                                                                                                                                                               17:00  o wypełnienie woli Bożej
                                                                                                                                                                          

Piątek                      

7:00  +    Maria Zając (pogrz)                                                                                                                                                                                                                                                                                     17:00  +  Jan Kasprzycki (pogrz)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Sobota                                                      

7:00 + Andrzej, Katarzyna Sokół                                                  

 17:00  + Jan Jasiurkowski  (pogrz)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Niedziela – 16.I

7:30  + Paweł Anczak – Msza św. zbiorowa z pogrzebu od: żony z dziećmi oraz rodzin Wróbel, Drozd i Głód                                                                                                                                                                                                                                                                                          10:30  za parafian                                                                  

17:00  + Maria Kania